Ladislav Tousek (1895-?)

Les

olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1266

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:29

Current price: 1 CZK (1 €)

Last auctioneer: ID3**1 History of bids