Aleš Kublák

Etuda předjarní

akryl a olej na plátně, 2019, 60 x 60 cm, sign. PD

ID: 37

Auction price: 500 CZK (20 €)

FIRST BID TERMINATED: 10. 12. 2020 15:00

Current price: 500 CZK (20 €)

Last auctioneer: ID6**3 History of bids

Estimate: 1 000–2 000 CZK