Aleš Kublák

ak 3

olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

ID: 42

Auction price: 500 CZK (20 €)

FIRST BID TERMINATED: 10. 12. 2020 15:00

Current price: 500 CZK (20 €)

Estimate: 1 000–2 000 CZK