Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Malý John a kuchař (Robin Hood)

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PD VK., 20,5 x 11,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 168 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

ID: 114

Auction price: 6.000 CZK (240 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 6.000 CZK (240 €)