Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Trojhlavý mouřenín

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PD VK., 26 x 11 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 181 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

ID: 123

Auction price: 5.500 CZK (220 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 5.500 CZK (220 €)