Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Nasreddin a muž s liščím kabátem

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PD VKubašta, 14 x 20 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 187 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

ID: 129

Auction price: 5.500 CZK (220 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 5.500 CZK (220 €)