Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Smrt doktora Fausta

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PU VK., 27 x 8,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 193 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

ID: 135

Auction price: 6.500 CZK (260 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 6.500 CZK (260 €)