Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Náhrobky (Golem)

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PD VKubašta, 16,2 x 25 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 198 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

ID: 136

Auction price: 4.500 CZK (180 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:09

Current price: 8.000 CZK (320 €)

Last auctioneer: ID7**7 History of bids