A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír

ID: 808

Auction price: 2.000 CZK (80 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 2.000 CZK (80 €)