Platea et Templum Scotorium Viennae

kolorovaná rytina, 18. století, 27,5 x 40 cm, nalepeno na kartonu, poškozeno, podkladový karton zašpiněný

ID: 813

Auction price: 2.000 CZK (80 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 2.000 CZK (80 €)