Lední revue v Českých Budějovicích

6x akvarel, tuš, papír, 32,5 x 22,5 cm, sign. na přední straně, památeční album, zašpiněný přebal

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 844

Auction price: 400 CZK (16 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 400 CZK (16 €)