Bojkovič

Pasačka

olej, plátno, 33 x 48 cm, sign. PD v azbuce, rám

ID: 14

Auction price: 2.200 CZK (92 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:13

Current price: 2.500 CZK (105 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids