Jan Hála (1890-1959)

Svážené obilí

olej, plátno, 1937, 64 x 89 cm, sign. PD J. Hála 37, rám, protlačeno

ID: 17

Auction price: 15.000 CZK (625 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:16

Current price: 370.000 CZK (15.417 €)

Last auctioneer: ID3**7 History of bids