Václav Stein (1888-?)

olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD V. Stein, rám

ID: 19

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:18

Current price: 2.000 CZK (84 €)

Last auctioneer: ID6**7 History of bids