Oldřich Vlach (1886-?)

Žně

olej, plátno, 49 x 69 cm, sign. PD O. Vlach, rám, vzadu popsáno

ID: 26

Auction price: 2.900 CZK (121 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:25

Current price: 3.100 CZK (130 €)

Last auctioneer: ID3**5 History of bids