Petrovský

Podzimní krajina s břízami

olej, plátno, 60 x 75 cm, sign. PD Petrovský, rám, obraz vypadává z rámu

ID: 28

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:27

Current price: 2.000 CZK (84 €)

Last auctioneer: ID5**9 History of bids