Václav Vejr (1897-?)

Mariánská týnice

olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD V. Vejr, rám, zkrakelováno

ID: 3

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:02

Current price: 1.100 CZK (46 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids