Vladislav Hřímalý (1895-1936)

Námět z Věšína

olej, plátno, 1928, 42,5 x 40 cm, sign. LD Hřímalý , rám

ID: 5

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:04

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids