Karel Farský

Březový háj

olej, karton, 23,5 x 33 cm, sign. PD Farský, rám

ID: 6

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:05

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids