Václav Stein (1888-?)

Nakládaní snopů na vůz

olej, plátno, 34 x 48 cm, sign. PD V. Stein, rám

ID: 8

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:10

Current price: 3.022 CZK (126 €)

Last auctioneer: ID6**7 History of bids