Václav Stein (1888-?)

Koňský povoz

olej, plátno, 36 x 45,5 cm, sign. PD V. Stein, rám

ID: 9

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2022 10:08

Current price: 2.300 CZK (96 €)

Last auctioneer: ID8**3 History of bids