Polní kytice

olej, sololit, 37,5 x 30,5 cm, sign. PD. Jiří Rejzer, rám, na zadní straně štítek s popisem

ID: 4

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 18:08

Current price: 1.300 CZK (55 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids