Náboženský výjev

lept, 19. století, 20,9 x 24,8 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

Provenience: restituce Středočeské galerie, inventární číslo 1823, soukromá sbírka Praha

ID: 31

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 08. 2022 18:30

Current price: 600 CZK (25 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids