Podzimní krajina
pastel, tempera, akvarel, papír, 1992, 15,8 x 26 cm, sign. PD JLorencová 92, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 9
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 18:18
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids