120km v hodině
litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85
ID: 4
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:03
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
ID: 4