Vavřina

Sečská přehrada

olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám

ID: 162

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:41

Current price: 3.300 CZK (138 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids