Koně
olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 24
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:23
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 24