Meditace v modré I.
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
ID: 3
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:02
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
ID: 3
Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)