Koně
olej, plátno, 39 x 45 cm, sign. PD , rám
ID: 49
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:51
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 49