Jiří Suchý (1931)

Zloděj

litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 80

Auction price: 1.100 CZK (46 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:19

Current price: 1.100 CZK (46 €)

Last auctioneer: ID6**9 History of bids