Jaroslav Šimůnek (1872-1939)
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:00
Current price: 5.000 CZK (209 €)