Vladimír Antušek (1900-1968)
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:09
Current price: 1.200 CZK (50 €)