V. Měchura
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:50
Current price: 1.200 CZK (50 €)