Hospodářský vývoj
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám
the member of SCVU
ID: 13
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:12
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids