O. Ondráška
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:17
Current price: 2.000 CZK (84 €)