Hospodářský vývoj
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám
the member of SCVU
ID: 14
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:13
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids