Jarmila Kalašová (1927)
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:22
Current price: 15.000 CZK (625 €)