olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:27
Current price: 4.000 CZK (167 €)