F. Simichen

Krajina s vrchem

olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám

ID: 16

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 13:15

Current price: 1.000 CZK (42 €)