F. Simichen
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:15
Current price: 1.000 CZK (42 €)