Josef Zamazal (1899-1971)

Chalupy

olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba

ID: 163

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 15:42

Current price: 1.500 CZK (63 €)