olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:53
Current price: 4.000 CZK (167 €)