Štěpán Nikolajevič Uvarov (1854-1936)
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:03
Current price: 3.000 CZK (125 €)