Vladimír Cidlinský (1934)
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45
Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:05
Current price: 650 CZK (28 €)