Vladimír Cidlinský (1934)

Pohyb forem III

olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45

ID: 186

Auction price: 650 CZK (28 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 16:05

Current price: 650 CZK (28 €)