Vladimír Cidlinský (1934)
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:10
Current price: 650 CZK (28 €)