R. Kohout
olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:15
Current price: 1.300 CZK (55 €)