Tůň
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
ID: 20
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:19
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 20