Jaroslav Holeček
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:25
Current price: 800 CZK (34 €)