Josef Života (1894-1975)
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:26
Current price: 650 CZK (28 €)